výroba:  + 421 903 553 238
servis:  + 421 903 421 561
e-mail:  etp@etpsro.sk
Úvod  |  Profil  |  Produkty  |  KontaktSwitch to english
Profil »
Firma Elektrotechnické produkty s.r.o. sa od začiatku svojej činnosti zaoberá vývojom a výrobou oblúkových zváracích poloautomatov pre zváranie pod ochrannou atmosférou MIG, resp. MAG a plazmových rezačiek kovov.

Zabezpečuje servis zváračiek Compact a Plazmových rezačiek kovov, resp. na požiadanie zákazníka aj repasie starších strojov, vyrobených našou firmou od roku 1989, vystavujeme revízne správy a zabezpečujeme priebežnú starostlivosť o zváraciu technológiu podľa požiadaviek.

V rámci balíka služieb poskytujeme komplexné poradenstvo v oblasti zvárania, t.j. od návrhu projektu nového zváracieho pracoviska až po finálnu dodávku a montáž technológie.

Existujúce zváracie pracoviská vybavujeme podľa doplnkových požiadaviek hygienika.Vznik firmy Elektrotechnické produkty s.r.o. možno určiť dátumom 1.6.1989, keď sa skupina pracovníkov z odboru vývoja oblúkových zváracích strojov jednej veľkej štátnej firmy v bývalom Československu rozhodla realizovať výrobu zváracích strojov v rámci pridruženej výroby v jednom polnohospodárskom družstve na strednom Slovensku.

Po politických zmenách koncom roku 1989 sa pridružené výroby rušili a to bol impulz na založenie volného združenia samostatne zárobkových činných osôb vo forme konzorcia k dátumu 1.9.1990.

Dňa 7.5.1991 bola do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I zapísaná spoločnosť s ručením obmedzeným ELEKTROTECHNICKE PRODUKTY spol. s r.o. - Oddiel: Sro - Vložka číslo: 836/B

 • ...aj takí sme boli...
Partneri
© 2009 Elektrotechnické produkty, s.r.o. etp@etpsro.sk